Заходи
25 ЛЮТОГО| 10:00
  Цифровізація стала трендом, освіта трансформується. Які виклики є характерними для нашої країни?

  Спікерка бранча – Валерія Іонан – заступниця міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції. Ми також поговоримо на тему цифрової трансформації держави та бізнесу: дискусія за участю Наталі Лимонової (GIOS) та Надії Омельченко (IT Integrator).

  Спеціальна гостя івенту – художниця та сценограф Marianne Hollenstein (Швейцарія). На нас чекає знайомство з її мистецтвом та спілкування на тему гуманізму в мистецтві.

  Співорганізаторки бранчу – Наталя Лімонова (GIOS) та Марина Саприкіна (проект "Дівчата STEM"). Дякуємо за підтримку посольству Швейцарії.

  Час зустрiчi: 10:00 - 13:00
  Мiсце: Bereznitsky Art Foundation, Київ, вул. Академіка Богомольця, 5 (Липки)
  Партнери заходу:
  Попереднi заходи

  СИЛА ИНТУИЦИИ: КАК ПЕРЕСТАТЬ УСПЕВАТЬ И НАЧАТЬ ЖИТЬ.
  ВАЖНЫЕ АСТРО-ТОЧКИ 2022 ГОДА

  БРАНЧ
  28 ЯНВАРЯ | 10:00
  В преддверии нового года по восточному календарю поговорим про силу интуиции в современном мире: как перестать успевать и начать жить. Также обозначим важные астро-точки 2022 года.

  Спикер нашего бранча – Ирина Заверуха – эниопсихолог, астролог китайской метафизики, мастер кундалини йоги. Модерирует встречу Инна Гелетюк - автор Connecting Women, експерт по коммуникациям, издатель.

  В программе встречи также танцевальный мастер класс от Goldance, дегустация сыров Pastourelle. Вкусный кейтеринг от Tres Francais.

  Время встречи: 10:00 – 13:30.
  Место: Танцевальная студия GOLDANCE,
  Киев, ул. Глубочицкая 32Б, ЖК Покровський Посад
  Партнери заходу:

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ VIVA
  CONNECTING WOMEN

  БРАНЧ
  1 ГРУДНЯ | 12:00
  1 грудня у ресторані Veranda on the River пройшла презентація VIVA Connecting Women! - першого спеціального випуску VIVA! повністю присвяченого Жінці.

  На гостей свята очікували чарівні мотиваційні виступи від організаторки івенту Інни Гелетюк - авторка проєкту Connecting Women, власниці холдингу EdiMedia, засновниці національної премії "Жінка України" - та від надихаючих героїнь номеру: Алли Клименко, Олени Борисової, Наталії Холоденко, Еви Іщенко та від Тетяни Авраменко, керуючої партнерки ресторанів Веранда на Дніпрі та Fenix. Завершив свято енергійний виступ співачки Світлани Тарабарової.

  Дякуємо партнерам зустрічі Euro lifecare і брендам Бронхо Веда та Поліфер, Latinium, CIRCADIA та Akvile.

  ОСВIТА МАЙБУТНЬОГО:
  СЦЕНАРIЇ ТА ВИКЛИКИ

  БРАНЧ
  17 ГРУДНЯ | 10:00
  Бранч "Освіта майбутнього" - спільний проєкт Інни Гелетюк (Катющенко), власниці EdiMedia, засновниці проекту Connecting Women та Наталі Лимонової, засновниці освітньої платформи GIOS, співзасновниці ГО Digital Future of Education.

  Спікеркою бранчу була запрошена Лілія Гриневич, перша міністр-жінка освіти і науки за часів незалежної України. На бранчі поспілкувалися на тему "Майбутнє освіти", яка повинна хвилювати усіх, для кого небайдуже, що станеться з наступними поколіннями і в яку сторону вони поведуть як і державу, так і людство.

  Якою має бути освіта для нового покоління? По-перше, є потреба в нових технологічних рішеннях, що зможуть конкурувати з цифровим контентом. По-друге, в центрі уваги повинен бути індивідуальний і колективний добробут.

  Партнерами заходу виступили ZARINA, Avène, COVER, Pastourelle та ресторан Shah-Plov.

  ЖИТТЯ ЗА ПОКЛИКОМ
  СЕРЦЯ ТА КРАСИ
  БРАНЧ
  29 ЖОВТНЯ | 10:00
  У Київському готелі Hilton пройшов бранч з лауреаткою премії "Жінка України" Ольгою Навроцькою. Головними напрямком теплої бесіди, яку модерувала засновниця преміі та проєкту Connecting Women Інна Катющенко, були кризи у бізнесі та творчості, сміливість робити непростий вибір.

  Ольга, яка нещодавно представила фентезі-книгу українською мовою «Життя після смерті Маші звичайної», згадала початок свого шляху як письменниці, поділилася джерелами натхнення та захопленням етнокультурою України, розповіла про взаємну підтримку у стосунках із Олегом Михайлютою – учасником групи ТНМ. А також розповіла про сміливість закрити бренд NAVRO у момент, коли вона зрозуміла, що він більше не є її життевим завданням.

  Партнери заходу: компанія EURO Lifecare з брендом «Поліфер» – сучасний вітамінний комплекс, фортифікований залізом. Також підтримали захід ТМ Моршинська та San Mare.

  ГЕНЕТИКА ТА БIОХАКIНГ -
  БОРОТЬБА ЗА МОЛОДIСТЬ
  БРАНЧ
  26 СЕРПНЯ | 10:00
  Київ. Ресторан ATMOSFERA у Premier Palace Hotel

  DREAM TOGETHER
  від авторки Connecting Women
  Iнны Катющенко
  ПРАКТИКУМ
  9 СЕРПНЯ | 17:30
  Київ. Ресторан Terracotta у Premier Palace Hotel

  DREAM AND GO
  БРАНЧ
  25 ЧЕРВНЯ | 10:00
  Київ. Ресторан Alaska