Давай познайомимось ближче!
Я, Інна Гелетюк, власниця медіа - VIVA!, «Единственная», «Твой малыш», 4mama.ua, beauty.ua та інші.

Засновниця національної Премії "Жінка України" та авторка проєкту Connecting Women - проєкту про жінок та жiночi синергії.
Якби ми з дитинства вчилися тільки у жінок і чоловіків, які надихають? Якими б ми були? Як знайти себе? Як реалізувати мрію? Створювати відносини, наповнені гармонією і новизною? Проходити етапи росту з мудрістю і усвідомленістю? Знайти призначення і бути господинею свого життя?

Ми - жінки нової епохи, проживаємо дивовижний час. У наших генах ще живе пам'ять і досвід тиску і жертовності, але разом з тим ми досягли моменту, коли емоційно, духовно та інтелектуально ми готові усвідомлювати свій новий потенціал і розкривати його. Так яка ж наша нова роль в процесі еволюції себе і колективної свідомості?

Я - шукачка по життю, задаю ці та інші питання собі, і шукаю на них відповіді.

Можна пройти багато курсів, прочитати багато книг. Але спілкування - найкращий спосіб отримання своїх власних инсайтів і переосмислень, пізнання нових граней цього світу і себе.
Жіноча взаємодiя здатна створювати нову реальність, поєднувати з нашої внутрішньої силою та розкривати можливості, таланти, дані нам Богом! Це і є основна ідея платформи Connecting Women.
За родом своєї діяльності я спілкуюсь з цікавими жінками різного віку, професій, соціальних статусів. І всіх нас об'єднує те, що ми хочемо бути щасливими і реалізувати свої мрії.

Я вірю, що у кожної з нас є крила! Ми можемо реалізовувати свої таланти, у нас є право помилятися і пробувати знову, право проживати свої власні історії і бути щасливими!

Я хочу, щоб ці бесіди з цікавими жінками і чоловіками допомагали нам, жінкам, усвідомлювати свій потенціал, розправляти крила та красиво по-жіночому створювати своє життя.
Місія проєкту
Допомогати жінкам |
Можливо відповіді на питання ти знайдешь саме тут